Igen i år har vi på alle årsmøder inviteret en spændende gæstetaler. Det er Jon Kjær Nielsen, som vil fortælle om personlig effektivitet, og hvordan du kan få mere tid i din hverdag.

Jon kommer med konkrete redskaber til, hvordan du kan øge din effektivitet samtidig med, at du går gladere hjem fra arbejde. Det er brugbare værktøjer, som ryger direkte ned i din personlige værktøjskasse – og som du får gavn af både i arbejdslivet og i dit privatliv.

Men hvorfor er det vigtigt for mig?
Vi oplever nok allesammen, at vores tid er knap, og derfor er det essentielt at blive opmærksom på, hvad vi selv kan gøre for at optimere vores tid. Målet er at nå mere på kortere tid – men også at få mere overskud i hverdagen og opnå et højere niveau på glæde-kontoen.

Hør Jon fortælle, hvad han vil fortælle om på årsmøderne her.

Ja tak – tilmeld mig årsmøde 2022

Lad dine venner blive kloge på løn

Nem og enkel lønadministration

Øvrige kursusnyheder

  • Forrige side
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Næste side
copyright by proløn © 2023